regulamin

Regulamin podstrony ZDROWIE

Blog redagowany przez Mirosława Sznajdera jest własnością prywatną.

1. Blog służy wymianie opinii na temat przyczyn zachorowań na nowotwory oraz metod leczenia. Redagujący zachęca do wskazywania źródła przytaczanej opinii. Nie mogą to być prywatne strony tworzone w celach komercyjnych przez osoby, których wiedza ogranicza się do wiedzy dostępnej na podobnych witrynach.
2. Blog nie służy propagowaniu metod niekonwencjonalnych walki z nowotworami, nie opartych na badaniach naukowych lub nie ugruntowanych w starych szkołach medycznych (medycyna Chińska, Ajurweda, itp.). Autor nie przekreśla skuteczności metod niekonwencjonalnych. Uważa jednak, że często może to wynikać z tzw. efektu placebo, stąd ich zastosowanie w przypadku innej osoby może nie odnieść skutku bądź może być skutek odwrotny.
3. Na blogu jest możliwość propagowania wypowiedzi oraz opracowań zamieszczonych w Internecie na temat budowania silnej psychiki człowieka.
4. Blog popularyzuje zdrowe odżywianie, zielarstwo oraz jogę (patrz pkt. 7)
5. Blog ma na celu poznawanie doświadczeń osób, które wygrały walkę z nowotworem.
6. Na blogu nie mogą być zamieszczane przemyślenia i komentarze urażające czyjeś uczucia religijne czy przekonania polityczne. Wpisy propagujące religie oraz kierunki polityczne mogą być usuwane.
7. Zakazuje się wykorzystywania bloga do celów marketingowych.
8. Blog nie wspiera zbiórki pieniędzy na cele medyczne.
9. Na blogu zabrania się umieszczania wpisów mówiących o zaprzestaniu leczenia, antagonizujących społeczeństwo do pracowników służby zdrowia, zawierających treści negatywne lub dołujące.
10. Posty łamiące regulamin będą usuwane. Usuwane będą wpisy zawierające wulgarne wypowiedzi lub wskazujące na animozje, jakie wystąpiły pomiędzy uczestnikami podczas dyskusji.
11. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę o kontakt z właścicielem bloga: miroslawsznajder@wp.pl